Školská rada

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků a zletilým žákům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.

Předseda:
Mgr. Petra Nedomová zástupce z řad zákonných zástupců nezletilých žáků Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové:
Mgr. Marie Šlapalová zástupce zřizovatele
Mgr. Luděk Kotoulek zástupce zřizovatele
Mgr. Petra Poláková zástupce pedagogických pracovníků
Mgr. Marcela Zabloudilová zástupce pedagogických pracovníků
Vladimíra Rajci zástupce z řad zákonných zástupců nezletilých žáků

Školská rada
- vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a jejich následnému uskutečňování
- schvaluje výroční zprávu o činnosti školy
- schvaluje školní řád
- schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků
- podílí se na zpracovávání koncepčních záměrů rozvoje školy
- projednává návrh rozpočtu právnické osoby na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a navrhuje opatření ke zlepšení hospodaření
- projednává inspekční zprávy České školní inspekce
- podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy

V prosinci 2014 byli nově zvoleni zástupci z řad zástupců nezletilých žáků, pedagogů.