A A A

Kouzelné odpoledne plné vědy

Každoročně se mezi žáky 2. stupně koná soutěž fyzikálních a chemických pokusů. A to je velká šance pro všechny zvídavé. Letos se soutěž konala v pondělí 25. 11. 2013 v učebně fyziky a bylo se na co dívat. Fotogalerie zde

Vítězný pokus žákyně 7. ročníku Sáry Víškové - proč peníze nehoří - byl opravdu excelentní. Sárka si půjčila 100 Kč od p. uč. Vlkové, bankovku potom zapálila a stokoruna neshořela. Nebo pokus Martina Flajzara, Svíčka na Měsíci, který obalil skleněnou láhev lepicí páskou a vnitřní stěny láhve polil lihem. Následně to zapálil. Tento pokus vypadal hodně dobře.
Moc se líbil i pokus Natálie Chylíkové - kytičky a vajíčko. Natálka tyto pokusy měla výborně propracované, a proto měly velký úspěch.
Každý byl oceněn sladkostí a tři nejlepší obdrželi flešku!

 

Lucie Záhoříková, 7.A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde