A A A

Okresní kolo minifotbalu

V pátek 15. 11. se žáci z deváté, osmé a sedmé třídy zúčastnili okresního kola v minifotbalu. Už před měsícem kluci zvítězili v okrskovém kole, a tak obhájili svou účast v kole okresním. Fotogalerie zde

 

V naší skupině jsme porazili Brankovice 2:0 a Rousínov také 2:0. Poté jsme hráli o první místo se ZŠ Purkyňova. Zde ale naše síly nestačily a prohráli jsme 5:1.

Všem děkujeme za reprezentaci naší školy v minifotbale a chválíme především Adama Popoviče, Adélu Rečkovou, Adama Forró a Patrika Kľúče za to, že dávali góly.

Karolína Kašpárková 9. třída

 

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde