A A A

Škola v přírodě

Od 9. do 12. 5. 2017 se třídy 5. A a 5. B vypravily na školu v přírodě do kempu Baldovec. Paní učitelky Křeháčková a Hušková pro nás přichystaly program na téma „Pevnost Boyard". Fotogalerie zde Rozdělily nás do skupinek po 5 žácích, a takto jsme následující dny bojovali o klíče a indicie. Při soutěžení jsme museli prokázat, jak jsme na tom se sportováním, šikovností a znalostmi získanými ve škole.

Pracovníci kempu si pro nás připravili svůj program - lukostřelbu, horolezeckou věž, lanové centrum, lanovku.

Během pobytu jsme stihli i výlet na zříceninu hradu Holštejn a do Sloupsko-šošůvských jeskyní.

Školu v přírodě jsme zakončili diskotékou a stezkou odvahy.

Všem se škola v přírodě velice líbila a dlouho na ni budeme vzpomínat.

Klára Hrdová, 5. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde