A A A

Morávkova o5 nejlepší!

Dne 11. 5. se naši žáci zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. V první kategorii nás reprezentovali žáci čtvrtých tříd Fotogalerie zde (nováčci, soutěžící poprvé a navíc proti žákům 6. ročníků) ve složení David Pospíšil, Tomáš Gregor, Lenka Nezbedová a Betty Grigarová. Ve velké konkurenci se umístili na krásném 2. místě.

A druhá kategorie? O5 vítězství! Lukáš Pernica, Tomáš Skácel, Adéla Čtvrtníčková a Renáta Měsková. Celkově nejlepším chlapcem se stal s jediným trestným bodem Lukáš Pernica a nejlepší dívkou Adéla Čtvrtníčková se šesti trestnými body.

Děkujeme!

Markéta Gregorová, 9. ročník

 

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde