A A A

5.B na dopravním hřišti

V pátek 5. května se naše třída 5. B vydala na dopravní hřiště. Čekala nás zkouška cyklistických dovedností a znalostí dopravních předpisů. Fotogaleire zde
Výuka všechny zaujala a celkem rychle ubíhala. Ani jsme se nenadáli a byl čas složit písemnou zkoušku. Po ní následoval praktický výcvik na kole ve cvičném provozu dopravního hřiště. Děti jezdily velmi zkušeně a dočkaly se až na malá pochybení celkové pochvaly. Průkaz cyklisty získali téměř všichni.

 

Mgr. Denisa Dvořáková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde