A A A

Vtip za bonbón

Říká se, že humor je kořením života. A tak si děti školní družiny, které navštěvují poznávací kroužek, okořenily jedno středeční odpoledne. Fotogalerie zde Konala se soutěž nazvaná „Vtip za bonbón". Aby bylo rozhodování spravedlivé, přizvali jsme do poroty žáky vyšších ročníků, kteří do družiny již nedocházejí. Určit ten nejlepší vtip nebylo snadné, a tak si lízátko odnesli všichni vystupující.

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde