A A A

Okresní kolo ve volejbale

Ve středu 26. 4. se ve Vyškově uskutečnilo okresní kolo ve volejbale, kterého se zúčastnili vybraní žáci z 2. stupně naší školy. Fotogalerie zde
Obsadili jsme krásné 2. místo a 4. 5. reprezentovali okres Vyškov v krajského kola v Brně. O vítězství jsme bojovali do poslední chvíle, ale štěstí při nás nestálo. Umístili jsme se na výborném 4. místě.

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde