A A A

Okresní kolo ve vybíjené - 1. místo!

Dívky ze 4. a 5. tříd naší školy se zapojily do turnaje ve vybíjené. Fotogalerie zde Turnaje se účastnily vyškovské ZŠ Na Vyhlídce, Letní pole, Tyršova a Morávkova. Každá škola odehrála čtyři zápasy. Po těžkém boji jsme zaslouženě obsadily 1. místo. Už se těšíme na krajské kolo, které se bude konat v Brně.

Martina Plhalová, 5. A

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde