A A A

Vyškovské památky

Ve středu 5. 4. 2017 se třídy 5. A a 5. B vydaly na vlastivědnou procházku po vyškovských památkách.

Nejprve jsme navštívili kapli svaté Anny, o které nám vyprávěli tři kluci z 5. A. Poté jsme pokračovali k dalším památkám. Na Masarykově náměstí jsme si prohlédli kašnu, morový sloup a pak se vypravili na radniční věž.

Procházku nám nepokazilo ani počasí, bylo teplo a krásně svítilo slunce.

Klára Hrdová, Karolína Koutná a Martina Plhalová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde