A A A

Velikonoční dílničky

V úterý 11. 4. 2017 jsme se vypravili do muzea ve Vyškově na vzdělávací program o Velikonocích. Fotogalerie zde Dozvěděli jsme se, jak slaví Velikonoce všechny země v Evropě, a některé zvyky jsme si i vyzkoušeli. Na památku jsme si ozdobili voskovou technikou kraslice. Příjemně jsme se naladili na přicházející sváteční dny. Krásné Velikonoce všem přejí žáci 1. A, 1. B a třídní učitelky.

Mgr. Daniela Krištofová

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde