A A A

Vítání jara ve stacionáři

Děti z první třídy za doprovodu paní učitelky a paní vychovatelky přišly pozdravit klienty do stacionáře v Dědicích. Připravily si pásmo písniček, tanečků a říkanek, a to vše na téma jaro. Fotogalerie zde

Na pomoc si pozvaly i Terezku Vymazalovou z 5. ročníku, která svým zpěvem okouzlila všechny přítomné. Právě Terezka vyhrála krajské kolo pěvecké soutěže a postoupila do kola celostátního.

Na rozloučenou děti rozdaly všem přítomným malý dáreček v podobě ručně vytvořené květiny, popřály krásné jarní dny, pevné zdraví a stále dobrou náladu.

Vlaďka Julínková, ŠD

 

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde