A A A

Karneval ve školní družině

Se zimou jsme se rozloučili a konečně nastalo jaro. Žáci školní družiny přivítali toto krásné roční období karnevalem. Fotogalerie zde
Ve čtvrtek 23. března se kluci a holky proměnili v piráty, policisty, čerty, medvěda, tanečnice, princezny,... Nechyběl pohádkový motýl Emanuel i Elza z Ledového království. Tyto překrásné masky přišla obdivovat i pani ředitelka s panem zástupcem. Společně jsme si zasoutěžili, zatancovali a zazpívali. Vybrat tu nejlepší masku bylo velmi těžké, a proto si sladkou odměnu odnášeli všichni.

 

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde