A A A

Canisterapie ve školní družině

Ve čtvrtek 9. března proběhla ve školní družině ukázka canisterapie. Pracovnice sdružení Piafa Vyškov dětem vyprávěly, co canisterapie znamená, jakou může mít formu a která plemena psů se nejčastěji využívají. Fotogalerie zde Zaujaly děti nejen svým povídáním, ale především ukázkou psí poslušnosti a hravosti. Všichni zúčastnění se přesvědčili o tom, že pes dokáže svou přítomností vyvolat dobrou náladu. A právě dobrá nálada je důležitá pro každého z nás.

Vlaďka Julínková, ŠD

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde