A A A

Okresní kolo v basketbale

Dne 9. 3. 2017 se uskutečnilo okresní kolo starších žáků v basketbale. Fotogalerie zde Turnaj se konal na ZŠ Letní pole. Po rozlosování jsme první zápas odehráli s Letním polem. Pro nás skončil prohrou. Všechny další zápasy se ZŠ Purkyňova, ZŠ Tyršova, ZŠ Nádražní a ZŠ Rousínov jsme vyhráli. Obsadili jsme tedy celkové krásné 2. místo. Chlapcům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Martin Skovajsa, Martin Kříž, 9. ročník

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde