A A A

Olympiáda v českém jazyce

Minulý týden vybraní žáci z osmé a deváté třídy soupeřili v řešení úkolů Olympiády v českém jazyce. Součástí byl i slohový úkol – napsat příběh na téma Možná se vám už také stalo, že...

 

Všechny úkoly nejlépe zvládly Ivona Kudličková z 9. tř. a Hana Trávníčková z 8. tř. Obě budou reprezentovat naši školu ve čtvrtek 6. 2. v okresním kole Olympiády v českém jazyce. Na třetím místě se umístila Adriana Čekiová z 9. tř.

Všem, kteří se zapojili do soutěže, děkuji.

Mgr. Helena Balková

Naše škola - tady jsme doma!

Každé ráno, každý den, těšíme se stále sem.

 

 

 

 

 

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření šk.

Rodiče oceňují, když se k nim škola chová vstřícně a partnersky. Učitelé si přejí, aby rodiče žáků s nimi táhli za jeden provaz a byli otevření vzájemné komunikaci. Věříme, že spolupráce a partnerská komunikace škol a rodičů se vyplácí, a to oběma stranám. A proto vznikla značka Rodiče vítáni, značka pro školy otevřené rodičům, kterou vlastní i naše škola.

Více zde